Evidence sociálních služeb (nejčastěji SAS pro Rodiny a NZDM)

Evidence sociálních služeb

Nabízím kompletní Informační Systém pro organizace poskytující sociální služby jako jsou nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, streetwork, terénní práce, sociálně aktivizační služby, práce s rodinami, a jiné.

Důležité je, že se nejedná pouze o prodej aplikace, ale o její celkovou údržbu, správu databáze, aktualizace, tvorbu záloh a poradenství.

Pokud provozujete více oddělených středisek (nebo klubů), stačí Vám jedna licence. V jednom programu můžete evidovat a vykazovat vše společně, a filtrovat dle potřeby. Můžete tedy sdílet společné údaje mezi středisky.

Od roku 2006 program používá několik zařízení, jejich seznam naleznete v referencích. Roku 2011 vyšla nová verze. Ta byla průběžně modernizována. A na rok 2023 chystáme rozsáhlou aktualizaci v podobě lepší práce s rodinami, skupinové evidence celé rodiny, a současně individuální práce s členy rodiny.

Níže na stránce jsou obrázky z evidence a návod jak vyzkoušet demoverzi.

Dříve jsme tuto aplikaci nazývali "Evidence NZDM", ale protože její využití je nyní rozáhlejší, zvolil sem více obecný název "Evidence sociálních služeb".

Pokud přecházíte z jiného programu, jsem schopen naimportovat Vaše data. Například z IS PePa sem již úspěšně převedl kompletní data, takže můžete ihned navázat práci tam kde jste přestali ze dne na den, a o nic nepřijdete.

Nově sem nahrál nějaká instruktážní videa jak pracovat. Může sloužit i prezentaci programu, představení funkcí.

Standardní základní evidence:

Schéma propojení dat evidence NZDM

Fundraising evidence:

Schéma propojení dat evidence NZDM fundrising

Grafy, přehledy, statistiky:

Webový portál

Poradna s problémy

Využívající anonymní komunikaci mezi klienty (z web portálu) a pracovníky nízkopraháče (z vnitřní evidence).

Také Vám mohu naprogramovat profesionální poradnu s online chatem.

Obrázky evidence z roku 2022:

Evidence sociálních služeb 2022 (png; 238 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 687 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 1 MB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 1 MB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 514 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 519 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 612 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 488 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 514 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 548 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 921 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 583 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 615 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 776 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 502 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 635 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 450 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 1015 KB) Evidence sociálních služeb 2022 (png; 775 KB)

Obrázky evidence z roku 2011 (stará verze):

Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM

Obrázky evidence z roku 2009 (stará verze):

Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM Odkaz na obrázek zobrazující ukázku aplikace NZDM

Obrázky statistik z evidence NZDM Klídek z roku 2009 (stará verze):

Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program

Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program

Statistiky NZDM Klídek jsou uveřejněny se souhlasem o.s. Prostor Pro.

Obrázky evidence z roku 2006 (původní verze):

Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program Odkaz na obrázek zobrazující program

Další funkce

Evidence šitá na míru Vašim požadavkům

Chybí Vám nějaká funkce?

Cokoliv doprogramuji na přání. Aplikace je v neustálém vývoji, a přizpůsobuje se aktuálním požadavkům. Neváhejte mě kontaktovat s jakoukoliv potřebou.


Chcete jednoduchou a přehlednou Evidenci? Nepoužíváte všechny funkce?

Nyní můžete v "Evidenci sociálních služeb" také úplně skrýt celé sekce, nebo jejich podsekce. Také můžete určit jaké konkrétní položky chcete zadávat a sledovat ve formulářích editací a filtrování statistik.

Díky tomuto se stáva program velice přehledným a jednoduchým i přes veliké možství funkcí na výběr.

Tuto novou funkci naleznete ve "Správě" a podsekci "Volitelné funkce". Přístup mají povoleni jen uživatelé s oprávněním "Správce systému". Zde stačí přepnout nastavení zobrazení jednolivých sekcí, nebo doplnit názvy sledovaných položek formulářů. Na výběr sledovaných položek máte několik možností zadávání buď výběrem z rozbalovacího seznamu (číselníku), nebo položek přímo zadávaných textem. Některé staré napevno sledované položky byli převedeny do volitelných, aby je bylo možné vypnout a skrýt.


Pokud v nastavení chybí nějaká položka kterou chcete skrýt nebo naopak zobrazit, nebo si pouze nevíte s nastavením rady, neváhejte mě kontaktovat. 

Opravdu stačí do Helpdesku nebo na email napsat které části programu nepoužíváte, nebo které kolonky chcete kam přidat a já pro Vás vše nastavím.


Zabezpečení a zálohy

Správa a aktualizace

Obecné výhody profesionální elektronické evidence:

Výhody tohoto systému:

Vyzkoušet Demoverzi

Pro přihlášení použijte jméno "demo2" a heslo "demo2".

Evidence a Administrace

Cenové podmínky

V praxi zaplatíte pouze základní poplatek za mou práci spojenou s instalací, konfigurací a základní administrativou.
A dále měsíčně zhruba dvě hodiny práce programátora za údržbu, zálohy, za správu serveru a hosting aplikace.
Získáte k užití skvělý program, jehož vývoj by Vás stál 500 tisíc korun.
Jsem schopen naprogramovat jakékoliv další funkce. Další vývoj "na míru" je účtován dle hodinové sazby.