Chci to vyzkoušet

Mou filozofií je tvořit informační systém dle vašich potřeb. Proto se mě nebojte na cokoliv zeptat, či požádat. Vy nejlépe víte, co ve své práci potřebujete, já to zase umím naprogramovat.

Každá neziskovka je svým způsobem jedinečná, proto i informační systém obsahuje různé moduly, které dle Vašich požadavků průběžně doplňuji a rozšiřuji. Moduly, které nevyužíváte, je možné skrýt, aby byl systém přehledný. Pokud modul chcete využívat, jednoduše ho opět zobrazíte.

Chci, aby informační systém ode mě byl v praxi použitelný a pomohl vám ve vaší práci. Proto v případě zájmu, bychom se rádi s vámi osobně sešli na krátké schůzce. Kde si ujasníme, co vy potřebujete, co umí stávající systém a jak ho upravit na míru vaší organizace.

Protože pracuji s různě velkými i malými neziskovkami v rámci celé republiky, reaguji pružně na potřeby tohoto sektoru, proto celý informační systém se vyvíjí dle aktuálních požadavků. Čím více mi svoji práci přiblížíte, tím lepší systém vyvinu, nebojte se mi proto říkat, co potřebujete.

Excel is dead. Chci, abyste svůj čas namísto přepisování dat excelu strávili jakoukoliv jinou smysluplnou činností. Ukažte mi vaše reporty, a já vám za to s nimi pomůžu tak aby vás report vznikl jedním kliknutím.

Moje informační systémy jsou on-line, takže potřebujete k práci jen dvě věci a to připojení k internetu a pamatovat si své heslo. Nemusíte instalovat žádnou aplikaci a ani nic pravidelně aktualizovat. Můžete pracovat z jakéhokoliv počítače kdykoliv a kdekoliv.

Žádný učený z nebe nespadl. Pro každou novou neziskovku pořádám školení, jak pracovat s celým systémem a i když přesto budete mít poté nějaký dotaz, tak mi prostě zavolejte, či napište. Za radu u mě neplatíte.

Pokud máte zájem, kontaktujte mě.

Pokud máte zájem o vyzkoušení konkrétní konfigurace některé z modulovaných aplikací, rádi Vám zdarma nastavíme jednu instalaci programu, kterou u Vás zdarma předvedeme.

Demoverze Evidence sociálních služeb

Pro přihlášení použijte jméno "demo2" a heslo "demo2".

Evidence a Administrace